هر سال نمایشگاه های مختلفی تحت عنوان نمایشگاه صنعت ساختمان در کشور برگزار میشود که خانه هوشمند هیربد در اکثر آنها شرکت میکند. در این مقاله ما قصد داریم که توضیحاتی در مورد حضور و محصولات خانه هوشمند هیربد در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان امیر کبیر اصفهان را ارائه دهیم.

 
فاز یک نمایشگاه بین المللی امیر کبیردر تاریخ چهاردهم آبان ماه به بهره برداری رسید و افتتاح گردید. این نمایشگاه با مساحت چهل هشت هکتار در دو فاز اجرا شد. مرحله نخست این پروژه در مساحتی هجده هکتاری افتتاح شد که پانزده هکتار آن نمایشگاه اختصاص دارد. مساحت سالن امیر کبیر با سه سالن به مساحت هفت هکتار ساخته شده است که دو برابر سالن قبلی یعنی نمایشگاه پل شهرستان است.
 

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

 
نمایشگاه صنعت ساختمان اولین حضور در سالن امیر کبیر بود. روز افتتاحیه سالن نمایشگاه های بین المللی امیر کبیر با شروع این نمایشگاه یکی بوده در این نمایشگاه تولید کنندگان وسایل ساختمان و تجهیزات ساختمان سازی حضور پیدا کردند.
تجهیزات برقی، آجر نما، تجهیزات سرمایش و گرمایش، سازنده های آهنی، گروه های مهندسی معماری، شیر آلات ساختمانی و مصالح ساختمانی از جمله تجهیزاتی بود که غرفه های این نمایشگاه را تشکیل میداد تجهیزات هوشمند ساختمانی که یکی از زیر دسته های برق ساختمان است در این نمایشگاه حضور داشت.
 
 

حضور خانه هوشمند هیربد در نمایشگاه صنعت ساختمان

خانه هوشمند هیربد بعنوان یکی از ارائه دهندگان سیستم هوشمند ساختمان در این نمایشگاه حضور داشت. در این نمایشگاه ما از محصولات بهترین برند ها استفاده کردیم.محصولاتی همچون زیمنس،اشنایدر، ای بی بی زنیو،برکر، اینترا و غیره... را به نمایش گزاشتیم.

در این نمایشگاه تمام کارشناسان فنی خانه هوشمند هیربد برای پاسخ به سوالات مراجعین حضور داشتند. این نمایشگاه یکی از بهترین نمایشگاه های چند سال اخیر برای صنعت ساختمان بود که در سالن تازه تاسیس امیر کبیر برگزار شد.
جناب شهردار محترم و تعدادی از مسئولین استان از غرفه ما دیدن کردند و در مورد هوشمند سازی ساختمان اطلاعاتی کسب کردند همچنین گروه آتشنشانان استان اصفهان و چند تن از سفرا در غرفه خانه هوشمند هیربد حضور یافتند.

چند تصویر از نمایشگاه

1 Comment

  1. گلدور گفت:

    با آروزی موفیقت روزافزون برای شما همکاران عزیز خانه هوشمند ایرانی گلدور مفتخر است در زمینه تولید و اجرای ماژول های هوشمند ایرانی با شما مشارکت داشته باشد.
    www.goldwaretech.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان خانه هوشمند