خانه هوشمند

 
سیستم خانه هوشمند می تواند نیاز شما را به رفاه، آرامش و امنیت به طور کامل برآورده کند. بیشتر از آن به صرف جویی در هزینه ها کمک می کند و به شما وقت بیشتری برای لذت بردن از زندگی می دهد.
 

خانه هوشمند چیست؟

 
به زبان ساده خانه هوشمند خانه ای است که در آن اعضای خانه می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به مهارت خاصی،از طریق یک موبایل یا تاچ پنل، برروی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی مثل روشنایی و دما، مدیریت داشته باشند. در خانه هوشمند سناریوهای مختلف برای شرایط مختلف تعریف می‌شود. مثلا سناریوی خروج از خانه، تنها با یک اشاره می‌تواند تمام چراغ‌ها را خاموش کند و حفاظ را ببندد.
 

امکانات و قابلیت‌های یک خانه هوشمند

 
چه چیزی تجربه زندگی در یک خانه هوشمند را لذت بخش میکند ؟ اینکه همه ی اجزاء خانه برای آرامش شما با هم همکاری می کنند. از طریق سناریوهایی که مخصوص خانه ی شما طراحی می شوند، تجهیزات خانه می دانند که چه زمانی، چه رفتاری باید داشته باشند. بعلاوه شما از طریق یک اپلیکیشن روی گوشی هوشمند خود، کنترل همه چیز را کاملا در دست دارید.
 

مقایسه مزایا و معایب خانه هوشمند و خانه سنتی

 
همه ی وسایل و تجهیزات و امکانات در یک ساختمان و یا خانه هوشمند به هم متصل هستند و توسط یک سیستم کنترل مرکزی هدایت و مدیریت میشوند که توسط این زیر ساخت قوی و امن نسبت به وضعیت های متنوع محیط واکنش نشان میدهد و هماهنگ میشود اما در سیستم سنتی و ساختمان های معمولی اینگونه نیست!
 
 

آیا می توان خانه سنتی را هوشمند کرد؟

 
چه درحال ساخت یک خانه ی مدرن باشید، و چه ساکن یک خانه غیرهوشمند باشید، امکان استفاده از مزایای خانه هوشمند برای شما وجود دارد. اگر یک ساختمان ساز هستید باید بدانید هوشمندسازی ارزش یک خانه را به طرز چشمگیری افزایش می دهد و برای خریداران آن ، نسبت به واحد های مشابه مزیت بیشتری ایجاد می کند.
 

پروژه لوکس خانه ویلایی هوشمند

واقع در منطقه گردشگری قلعه سرشیر اصفهان


 
 
آیکن مشاوره

مشاوره رایگان

آیکون گارانتی

24 ماه گارانتی

آیکن پشتیبانی

10 سال پشتیبانی و خدمات

 

شما هم میخواهید هوشمندتر زندگی کنید؟

 
ما با کمال میل به تمام سوالات شما درباره خانه هوشمند پاسخ می دهیم . بعلاوه شما همیشه می توانید از مشاوره رایگان با اعضا تیم ما در اینباره استفاده کنید و اگر تمایل به همکاری با گروه مهندسی هیربد دارید حتما با ما تماس بگیرید.
Call Now Buttonمشاوره رایگان خانه هوشمند