سیستم هوشمند
 
دکوراسیون خانه هوشمند چگونه است؟ فرض کنید وارد خانه ای شوید که تمام تجهیزات آن فقط با یک تاچ پنل مرکزی کنترل میشود و خبری از یک عالمه کلید برق برروی دیوارهای سالن نیست. در هر اتاق هم یک کلید ترموستاتیک کار کنترل روشنایی و دمای اتاق را انجام می‌دهد. به نظر شما چنین خانه‌ای زیباتر نیست؟ آیا کلیدهای هوشمند می‌توانند بر دکوراسیون خانه تاثیر مثبت بگذارند یا وجود آنها تفاوت چندانی ایجاد نمی کند؟ در این مقاله سعی به شناخت این تاثیرات و نقش مهم تجهیزات مدرن در چیدمان خانه را داریم.
 

چه چیزی در دکوراسیون خانه هوشمند متفاوت است؟

طراحی زیبا همراه با بهترین عملکرد و کارایی

به طور خلاصه، دکوراسیون در یک خانه هوشمند می‌تواند تا حد امکان ساده و مینیمال یا لوکس و تجملاتی بنظر برسد و به شکل مستقیم یا غیر مستقیم بر موارد زیر در طراحی داخلی خانه اثرگذار ا
  • خلوت شدن دیوارها از کلید
  • نور پردازی با دقت به جزئیات
  • اکسسوری‌های مدرن
 

خلوت شدن دیوارها از کلید

همه ما دوست داریم خانه‌ای پر از نور داشته باشیم. نور زیاد برای جشن، نور مخفی و ملایم برای مدیتیشن، صرف غذا یا تماشای فیلم، نورهای رنگی و چراغ‌های دکوراتیو برای زیبایی و ایجاد انرژی در دکوراسیون لازم است.
تعداد زیاد چراغ در سراسر یک خانه سنتی یعنی تعداد زیادی کلید برق برروی دیوارها. اما در یک خانه هوشمند نیازی به استفاده از تعداد زیاد کلید نیست بلکه میتوان تعداد زیادی سرخط روشنایی را با یک کلید کوچک کنترل کرد. در چنین حالتی کافیست برای هر ناحیه یا اتاق یک کلید در نظر بگیرید. کلیدهای هوشمند بسته به نوع آن می توانند گاهی تا 32 پل یا 90 پل روشنایی ( بعلاوه پرده برقی، گرمایش و سرمایش) را کنترل کنند.
دکوراسیون خانه هوشمند
 

نورپردازی با دقت به جزئیات

آیا در نورپردازی و استفاده از روشنایی در دکوراسیون خانه می توان از ایده‌هایی بغیر از انتخاب طرح و شکل لوستر و چراغ ها استفاده کرد؟ بله
در واقع به شکل سنتی اغلب ما پذیرفته ایم که در خانه خود از چراغ های سفید یا آفتابی استفاده کنیم و تمام کاری که در این باره می توانیم انجام دهیم، روشن و خاموش کردن این چراغ هاست. اما اگر بتوانیم رنگ نور چراغ ها را تغییر بدهیم، یا شدت نور آنها را کم و زیاد کنیم چه؟
چراغ‌های Dimmable به ما قدرت تنظیم شدت نور و چراغ‌های RGB به ما امکان تعیین رنگ چراغ را می دهند و خانه هوشمند به شما کمک میکند از این قابلیت ها در این چراغ ها به طور کامل استفاده کرده و مود خانه خود را عوض کنید.
 
تغییر رنگ LED روشنایی هوشمندتغییر رنگ LED روشنایی هوشمند
 

اکسسوری مدرن

تنوع محصولات و تجهیزات خانه هوشمند به قدری زیاد است که به راحتی با انوع سبک‌های طراحی داخلی و دکوراسیون می‌تواند سازگار باشد. از سبک مینیمال گرفته تا کلاسیک، معاصر، انتقالی و....
در واقع دست شما برای انتخاب رنگ و طرح اصلا بسته نیست. حتی برخی تجهیزات مانند کلید هوشمند ZENNIO این امکان را برای شما فراهم میکند که طرح مورد نظر خود را برروی کلید ها چاپ و اجرا کنید.
بعلاوه این تجهیزات به تمام مهمانان و ساکنین خانه در نگاه اول این قضاوت را می دهد که به خانه ای کاملا بروز و مبتنی بر تکنولوژی های مدرن پا گذاشته اند. زیرا خانه هوشمند از آیفون، قفل درب هوشمند، تاچ پنل، کلید‌های ترموستاتیک و سیستم موزیک بهره می برد. دکوراسیون خانه هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان خانه هوشمند