سیستم صوتی هوشمند

 
تجربه صدای شفاف موسیقی در همه نقاط خانه
 

یک راه جدید برای گوش دادن به موسیقی

از لحظه لحظه حضور در خانه با سیستم موزیک هوشمند لذت ببرید. فراتر از پخش موسیقی، سیستم صوتی هوشمند در کنار سایر تجهیزات خانه هوشمند کارایی‌های زیادی دارد. نغمه ملایم صبحگاهی به عنوان زنگ بیدار باش، پخش یک ملودی خاص با فشرده شدن زنگ در و غیره.
 
 

امکانات سیستم صوتی هوشمند

دیگر آن روزها گذشت که تلوزیون در سالن درحال پخش موسیقی بود درحالیکه رادیو در آشپزخانه کار می کرد و CD Player در اتاق خواب. سیستم صوتی هوشمند می‌تواند با کنار زدن همه محدودیت ها به شما تجربه جدیدی از لذت موسیقی را هدیه دهد. حالا دیگر می توانید یک موزیک را در همه نقاط خانه پخش کنید یا در هر اتاق موزیک متفاوتی در حال پخش باشد.
 

به روش جدید از موسیقی لذت ببرید


بیشتر از پخش موسیقی و هرچه که انتظار دارید با سیستم صوتی هوشمند در خانه
 
آیکن موزیک موبایل

پخش موسیقی با موبایل

برای اینکه موسیقی دلخواه خود را پخش کنید نیاز به عملیات پیچیده ندارید. کافیست از اپلیکیشن خانه هوشمند نصب شده روی گوشی موبایل خود، موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کنید و بقیه کارها را به سیستم موزیک هوشمند بسپارید.
آیکن زنگ بیدار باش

موسیقی صبحگاهی

برای اینکه در خانه هوشمند خود با انرژی کامل از خواب برخیزید می توانید از سیستم صوتی هوشمند بخواهید تا موسیقی مورد علاقه شما را در زمان که لازم است از خواب برخیزید به آرامی پخش کند.
آیکن سیستم صوتی

پخش همزمان موسیقی

با استفاده از سیستم موزیک هوشمند شما قادر هستید در تمام نواحی خانه یک موسیقی را پخش کنید یا برای هر ناحیه و اتاق موسیقی مخصوص به آن را انتخاب کنید. یا اصلا ممکن است بخواهید در زمان یک میهمانی گرم و دوستانه ، یک موسیقی شاد در سالن میهمان طنین انداز شود در حالیکه اتاق خواب ها در سکوت و آرامش کامل هستند.
 
Call Now Buttonمشاوره رایگان خانه هوشمند