با ما بیشتر آشنا شوید

درباره شرکت خانه هوشمند هیربد

رزومه شرکت خانه هوشمند هیربد

یک نسخه قابل پرینت از شرح توانمندی های تیم مهندسی ما و لیست پروژه هایی که تا کنون با موفقیت اجرا نموده ایم را در اختیار شما قرار داده ایم.

خانه هوشمند هیربد

داستان یک تیم هوشمند!

با هر میزان بودجه، هر برند و هر سطحی از امکانات و شرایط، تیم خانه هوشمند هیربد می‌تواند خانه، ویلا یا ساختمان شما را هوشمند کند.

کم کم به سالگرد 12 سالگی فعالیت مجموعه هیربد نزدیک می‌شویم. در طی این سال‌ها پروژه‌های زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. برخی از این پروژه‌ها هرگز تا قبل از آن که توسط تیم هوشمند سازی هیربد اجرا شوند، در ایران مشابهی نداشتند با این حال همواره رضایت مشتریان، از اجرا تا پشتیبانی، همراه این مجموعه بوده است. توان علمی و فنی این گروه برگرفته از تخصص و تجربه‌ی نیروهای جوان و با انگیزه‌ی آن است به طوریکه هرگز در پیاده سازی سیستم‌های هوشمند، با محدودیت مواجه نیستند و تجربه کار با تجهیزات تمام برندهای مطرح دنیا در این حوزه را دارند. به شکل خلاصه‌تر می‌توان گفت با هرمیزان بودجه، هربرند و هرسطحی از امکانات و شرایط، گروه مهندسی خانه هوشمند هیربد می‌تواند یک خانه، ویلا یا ساختمان را هوشمند کند.

تهران، اصفهان، شیراز، گیلان، مازندران، کیش و تمام ایران

فرقی نمی‌کند کجای ایران هستید، اجرای پروژه خانه هوشمند در سراسر ایران، برای مجموعه‌ی هیربد امکان پذیر است و این گروه آمادگی دارد تا در هرکجای این کشور به ارائه خدمات به هموطنان خود بپردازد. ما تاکنون هم پروژه‌های موفق زیادی را در استان‌های اصفهان، فارس، یزد و ... اجرا نموده‌ایم.

باهم، به نتایج بزرگی می‌توان رسید

تیم ما

مهندس محمد تمیزی مدیر عامل

مهندس محمد تمیزی

بنیانگذار / مدیر عامل
مهندس مومنی مدیر فنی خانه هوشمند هیربد

مهندس محسن مومنی

مدیر فنی
مهندس حامد عباسیان مدیر تحقیق و توسعه

مهندس حامد عباسیان

مدیر تحقیق و توسعه
پژمان نورمهر

مهندس پژمان نورمهر

1390
سال آغاز به کار
322
تعداد پروژه
17
برندهای کار شده
10
تعداد اعضای تیم
خانه هوشمند هیربد

همه جوانب یک پروژه را از پیش می‌سنجیم.

خیالتون راحت!

تمام تجهیزاتی که توسط تیم ما استفاده می‌شوند، برای مدت مشخصی دارای گارانتی هستند. بعلاوه ما همیشه به پشتیبانی از خانه هوشمند شما ادامه می‌دهیم. حتی اگر اجرای پروژه شما توسط تیم دیگری صورت گرفته باشد هنوز هم امکان استفاده از پشتیبانی تیم حرفه‌ای ما وجود دارد.

راستی! سعی کردیم تا مجموعه مناسبی از تصاویر پروژه‌های اجرا شده توسط تیم خانه هوشمند هیربد را برای اطمینان شما، به نمایش بگذاریم.

 

شرکت هوشمند سازه هیربد هوشمند سازی اصفهان