برند محصولات و تجهیزات خانه هوشمند اشنایدر | Schneider در زمان اولین انقلاب صنعتی، در کشور فرانسه بوجود آمد. این شرکت امروز در لیست 500 شرکت برتر دنیا قرار دارد و تولیدات این شرکت در زمینه اتوماسیون خانگی یا خانه هوشمند در زمره محصولات تراز اول این صنعت قرار می گیرد که از آنها می توان به انواع تاچ پنل هوشمند، رله و کلید هوشمند اشاره نمود.
جهت سفارش محصولات هوشمند اشنایدر با ما تماس بگیرید.

نمایش دادن همه 7 نتیجه

دیمر اشنایدر | Schneider Dimmer

Dimmer یک کنترل کننده شدت نور  است که در کاهش انرژی مصرفی بسیار مفید و کارامد است و باتوجه میزان دلخواه شدت و میزان نور میتوانید ان را تنظیم کنید. دیمر اشنایدر یکی از برندهای خوب و معتبر  در این امر میباشد که کیفیت خروجی بالا و پایداری دارد.

رله Actuator اشنایدر | Schneider Relay Actuator

Relay Actuator  یکی از قطعات مهم و کاربردی در یک ساختمان هوشمند میباشد Relay Actuator یک عملگر چند منظوره است که تمام برنامه ریزی ها برای کنترل ساختمان به وسیله این عملگرها انجام میشود. معتبرترین و بهترین عملگرها ساخت شرکت اشنایدر المان میباشد که دارای قابلیت ها و توان عملیاتی مختلفی از جمله کنترل روشنایی ، پرده برقی،کرکه و غیره میباشد. عملگرهای اشنایدر در انواع ۲ ، ۴ ، ۸ ، ۱۲ ، ۱۶ و ۲۴ کانال موجود میباشند.  

فنکویل Actuator اشنایدر |Schneider Fan coil Actuator

Fan coil Actuator یک قنکویل با کنترل سیستم سرمایش و گرمایشی و تهویه هوا میباشد که برای کنترل کنوکترهای فن تا حداکثر 3 سرعت و همچنین برای کنترل درایو های موتور سه مرحله ای عرضه شده است.

کلید هوشمند اشنایدر | Schneider Electric Multitouch Pro

کلید هوشمند Multitouch Pro  یک کلید لمسی میباشد که قابلیت هایی از جمله کنترل خانه هوشمد را داراست قابلیت 32 عملکرد هوشمند ، قابلیت کنترل روشنایی، دیمر ، سیستم سرمایش گرمایش، پرده برقی و غیره را دارا میباشد  

کلید هوشمند دکمه ای M اشنایدر | Schneider Push Button-System M

کلیدهای هوشمند سیستم M اشنایدر کلید هایی در دو تیپ ترموستاتیک و غیر ترموستاتیک  که انواع محتلف 2 پل ، 4 پل، 6 پل،و 8 پل میباشند دارای تمامی امکانات و قابلیت های کلید هوشمند هستند و نیاز های شما را براورده میکند. از عملکرد های این کلید به موارد زیر میتوان اشاره کرد: کنترل دیمر و روشنایی، کنترل سیستم سرمایش و گرمایش، اعمال سناریو،  کنترل پرده ها و کرکره ها و غیره ...  

تاچ پنل هوشمند U.motion اشنایدر| Schneider U.motion Touch Panel

تاچ پنل هوشمند U.Motion با طراحی مینیمال و قاب زیبا  یکی از حرفه ای ترین  محصولات خانه هوشمند میباشد. در سه اندازه مختلف متناسب با بودجه های مختلف است که هم به صورت افقی و هم عمودی قابل نصب میباشد قابلیت کنترل  سیستم روشنایی و دیمر ، سایه و دما، مدیریت انرژی و کنترل بار، -کنترل سیستم سرمایش و گرمایش، کنترل پرده و کرکره، نظارت بر ساختمان با دوربین های IP، استفاده بعنوان آیفون تصویری و قابلیت تماس های داخلی و درون شبکه ای امکان ارسال پیام از طریق ایمیل ، فید RSS ، پیش بینی وضعیت هوا ، هماهنگ سازی زمان و کنترل از راه دور از طریق اتصال به اینترنت،    

تاچ پنل Wiser اشنایدر | Schneider Wiser Home Touch Panel

تاچ پنل الکتریک Wiser اشنایدر یکی از جدیدترین محصولات  شرکت اشنایدر المان میباشد. قابلیت کنترل تمام تجهیزات خانه هوشمند را دارا میباشد قابل نصب به صورت دیواری و رومیزی. این تاچ پنل دارای  اپلیکیشن Android و IOS میباشد.