سوالات متداول

جهت مشاهده پاسخ هر سوال روی سوال کلیک نموده و یا سوالات تخصصی خود را در انجمن تخصصی مطرح نمایید.
1خانه هوشمند به زبان ساده چیست؟
به خانه ای که در آن سیستم روشنایی | سرمایش گرمایش | صوت | امنیت | آبیاری گیاهان و… را می توان در یک مجموعه از تجهیزات الکترونیکی و نرم افزارهایی مانند اپلیکیشن موبایل، حتی از راه دور کنترل نمود خانه هوشمند گفته می شود. بطور کلی در خانه هوشمند تمام تصمیم گیری ها توسط سیستم که از پیش طبق نظر صاحب خانه تنظیم شده است انجام و دخالت های انسانی کمتر شود.
2BMS یا ساختمان هوشمند چیست؟
در خانه هوشمند یا smart home تاکید بر کنترل تاسیسات و تجهیزات درون یک واحد مسکونی می باشد اما در مورد Building Managment System یا به شکل اختصاری BMS ، تمرکز هوشمند سازی بر امور کلی ساختمان نظیر کنترل تاسیسات / برق / موتورخانه / چیلر و… و برای کل ساختمان می باشد
3چه موقع بهترین زمان اقدام به هوشمند سازی خانه است؟
اگر در زمان کشیدن نقشه تاسیسات ساختمان یا قبل از سفتکاری به فکر هوشمند کردن خانه خود باشید، میتوان از طریق سیم کشی، سیستم هوشمند را به هرکجای خانه که لازم است کشید. اما پس از آن یعنی بعد از تکمیل خانه، گزینه هوشمند سازی به روش بی سیم می تواند برای شما مناسب باشد.
4هزینه هوشمند سازی خانه من چقدر است؟
برآورد هزینه ی اینکار به موارد زیادی بستگی دارد، مانند مساحت واحد یا ساختمان و امکاناتی که شما می خواهید داشته باشید و برندی که انتخاب می کنید. اما شما با مشاوره رایگان با تیم هوشمند سازه هیربد می توانید به تخمین دقیقی از هزینه پروژه ی خود برسید. کافیه با ما تماس بگیرید
5هوشمند سازی یک خانه چقدر زمان می برد؟
این مورد هم مانند هزینه هوشمند سازی به موارد زیادی بستگی دارد مثل مساحت خانه و امکاناتی که مایلید داشته باشید. ولی معمولا از زمان شروع سفت کاری تا زمان ساکن شدن در خانه، تیم فنی در مقاطع مختلف جهت اجرای پروژه یا تنظیمات و آموزش به خانه سرکشی می کنند.
6ضمانت | پشتیبانی | گارانتی پروژه خانه هوشمند چگونه است؟
تیم ما برای مشتریان خود 24 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه میکند. بعد از 10 سال امکان تمدید پشتیبانی وجود دارد. بعلاوه گسترش پروژه یا ایجاد تغییرات در هر زمان با توافق جدید امکان پذیر است.
Call Now Buttonمشاوره رایگان خانه هوشمند