parallax background

هوشمند سازی ویلا لاکچری

در منطقه روران اصفهان


آنچه ملاحضه میکنید حاصل تلاش تیم فنی و مهندیسین برجسته خانه هوشمند هیربد میباشد که با تلاش بی وقفه این بنا را به بهترین نحو و با بالاترین امکانات هوشمند کرده است.
این پروژه تحت پروتکل KNX هوشمند شده است و یکی از لوکس ترین ویلاها در منطقه روران در استان اصفهان است. در این پروژه از یک تاچ پنل ده اینچ مالتی تک، یک تاچ پنل Z35 زنیو، و سه کلید سیستم ام اشنایدر کار شده است. همچنین سیستم صوت این ویلا از برند شرکت هیربد کار شده است. در این پروژه سعی شده از بهترین کلید ها و محصولات استفاده شود.هوشمند سازی این ویلا به زیبایی این پروژه افزود و کار با تجهیزات برقی را آسان کرد. کلید های اشنایدر برای اتاق ها در نظر گرفته شده و کنترل روشنایی، پرده ها و سیستم گرمایش و سرمایش را به عهده دارد. موزیک و دوربین ها توسط تاچ کنترل میشود. تاچ زنیو نیز برای حفاظ ها و پرده های سالن روشنایی و سناریو ها تعبیه شده است.

گالری تصاویر این ویلای هوشمند


برخی تجهیزات استفاده شده در هوشمندسازی این ویلا

 
آیکن مشاوره

مشاوره رایگان

آیکون گارانتی

24 ماه گارانتی

آیکن پشتیبانی

10 سال پشتیبانی و خدمات

 
شما هم میخواهید هوشمند تر زندگی کنید؟
 
ما با کمال میل به تمام سوالات شما درباره خانه هوشمند پاسخ می دهیم . بعلاوه شما همیشه می توانید از مشاوره رایگان با اعضا تیم ما در اینباره استفاده کنید و اگر تمایل به همکاری با گروه مهندسی هیربد دارید حتما با ما تماس بگیرید.
Call Now Buttonمشاوره رایگان خانه هوشمند