parallax background

ساختمان سرو

هوشمندسازی توسط خانه هوشمند هیربد


هوشمند سازی ساختمان دوبلکس سرو، به سفارش یکی از پزشکان خوشنام کشور آغاز شد. تیم خانه هوشمند هیربد از زمان طراحی و اجرای تاسیسات ساختمان، به این پروژه پیوستند. این ساختمان که در مجاورت رودخانه زاینده رود در اصفهان بنا شده است، نمونه ای کامل از خانه ای امن و آرام برای ساکنین اش است.


جزئیات پروژه
بدلیل شخصی بودن پروژه سرو حساسیت زیادی از طرف کارفرما برای هوشمند سازی وجود داشت، به همین دلیل و باوجود مساحت زیاد پروژه و تعداد بالای زون ها، تیم طراحی هیربد استفاده از تجهیزات مبتنی بر پروتکل KNX را به کارفرما پیشنهاد کرد. عملکرد این پروتکل در خانه های بزرگ و مدیریت زون ها با تعداد بالا، بی نقص است. پس از اتمام سیم کشی ها و نصب تابلو هوشمند سازی، تجهیزات مانند تاچ پنل، کلیدهای هوشمند و ترموستاتیک، بلندگوها و سنسورها، با برند و طرح مورد نظر کارفرما در محل های مشخص شده نصب شد. مدیریت هوشمند روشنایی، سرمایش و گرمایش، موزیک، پرده ها و استخر از قابلیت های این پروژه هوشمند و زیبا محسوب می شود.

برخی تجهیزات مورد استفاده قرار گرفته در این سیستم خانه هوشمند

 
آیکن مشاوره

مشاوره رایگان

آیکون گارانتی

24 ماه گارانتی

آیکن پشتیبانی

10 سال پشتیبانی و خدمات

 

شما هم میخواهید هوشمندتر زندگی کنید؟

 
ما با کمال میل به تمام سوالات شما درباره خانه هوشمند پاسخ می دهیم . بعلاوه شما همیشه می توانید از مشاوره رایگان با اعضا تیم ما در اینباره استفاده کنید و اگر تمایل به همکاری با گروه مهندسی هیربد دارید حتما با ما تماس بگیرید.