Hirbod Smart Home

Together We can do so much

رزومه شرکت هوشمند سازه هیربد

یک نسخه قابل پرینت از شرح توانمندی های تیم مهندسی ما و لیست پروژه هایی که تا کنون با موفقیت اجرا نموده ایم را در اختیار شما قرار داده ایم.

با هرمیزان بودجه ، هر برند و هرسطحی از امکانات و شرایط، تیم خانه هوشمند هیربد می تواند یک خانه، ویلا یا ساختمان را هوشمند کند.

داستان یک تیم

کم کم به سالگرد 10 سالگی فعالیت مجموعه هیربد نزدیک می شویم. در طی این سالها پروژه های زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. برخی از این پروژه ها هرگز تا قبل از آن که توسط تیم هوشمند سازی هیربد اجرا شوند، در ایران مشابهی نداشتند با این حال همواره رضایت مشتریان، از اجرا تا پشتیبانی، همراه این مجموعه بوده است. توان علمی و فنی این گروه برگرفته از تخصص و تجربه ی نیروهای جوان و با انگیزه ی آن است به طوریکه هرگز در پیاده سازی سیستم های هوشمند، با محدودیت مواجه نیستند و تجربه کار با تجهیزات تمام برند های مطرح دنیا در این حوزه را دارند. به شکل خلاصه تر می توان گفت با هرمیزان بودجه ، هربرند و هرسطحی از امکانات و شرایط، گروه مهندسی هوشمند سازه هیربد می تواند یک خانه، ویلا یا ساختمان را هوشمند کند.

تهران، اصفهان، شیراز، گیلان، مازندران، کیش و تمام ایران

فرقی نمی کند کجای ایران هستید، اجرای پروژه خانه هوشمند در سراسر ایران، برای مجموعه ی هیربد امکان پذیر است و این گروه آمادگی دارد تا در هرکجای این کشور به ارائه خدمات به هموطنان خود بپردازد. ما تاکنون هم پروژه های موفق زیادی را در استان های اصفهان، فارس، یزد و ... اجرا نموده ایم.



خیالتون راحت!

تمام تجهیزاتی که توسط تیم ما استفاده می شوند برای مدت مشخصی دارای گارانتی هستند. بعلاوه ما همیشه به پشتیبانی از خانه ی هوشمند شما ادامه می دهیم. حتی اگر پیاده سازی پروژه توسط گروه دیگری انجام شده باشد، هنوز هم امکان دریافت پشتیبانی از تیم حرفه ای ما وجود دارد.


 
322پروژه موفق

توسط تیم هوشمند سازه هیربد اجرا شده است

Call Now Buttonمشاوره رایگان خانه هوشمند